Oferta edukacyjna w roku szkolnym 2019/2020

Szkoła_sukcesu_VLO
      O szkole

V Liceum  Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie to nowoczesna szkoła o bogatych tradycjach, która została założona w 1918 roku. Poniatówka od wielu lat utrzymuje  się w czołówce warszawskich liceów i uzyskuje rokrocznie tytuł “Złotej szkoły”. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że Poniatówka uzyskała w 2016 r.  III miejsce w Rankingu XXV- lecia Liceów Warszawskich. Od Prezydenta m. st. Warszawy  nasze liceum otrzymało  tytuł “Szkoły sukcesu”.

W szkole panuje przyjazna atmosfera, która sprzyja osiąganiu dobrych wyników w nauce. Od wielu lat działa wolontariat szkolny, który organizuje ważne wydarzenie kulturalno-społeczne – Festiwal DUCH, czyli Doroczny Uczynek Charytatywny.

Oferta edukacyjna w roku szkolnym 2019/2020 dla kandydatów po gimnazjum

Oferta edukacyjna w roku szkolnym 2019/2020 dla kandydatów po szkole podstawowej