Świąteczna akcja szkolnego VoLOntariatiu

Przedświąteczne akcje charytatywne zorganizowane przez VoLOntariat naszej szkoły  pozwoliły na przygotowanie paczek dla potrzebujących pomocy dwóch rodzin z naszej parafii. Zawierały one produkty spożywcze oraz środki chemii gospodarczej.  Było to możliwe dzięki ofiarności uczniów, którzy zorganizowali zbiórkę pieniędzy oraz kiermasz ciast. Pieniądze zbierane pierwotnie na zakup pralki wobec znalezienia darczyńcy, który ofiarował używaną, w świetnym stanie pralkę  zostaną przeznaczone na wydatki VoLOntariatu, między innymi na dalszą współpracę z biednymi rodzinami z naszej okolicy, bo akcja świąteczna będzie miała swój ciąg dalszy. Już teraz jedna z dziewczynek będzie miała pomoc w nauce języka angielskiego.

Autorem zdjęć i informacji jest Pan Michał Lizińczyk

 

Posted in Wydarzenia.