Wielka zbiórka książek

W tym roku nasza szkoła, dzięki współpracy Szkolnego Wolontariatu i Biblioteki, włącza się do akcji “Wielka Zbiórka Książek 2018” organizowanej przez Fundację Zaczytani. Akcja w naszej szkole zaczęła  się 10 maja  i będzie trwała do 20 maja. Książki dla dużych i małych można zostawić w pudełkach przy bibliotece oraz w pokoju nauczycielskim. Zebrane książki zostaną przekazane pacjentom placówek medycznych w całej Polsce.

Oto strona z informacjami o Fundacji http://zaczytani.org/o-nas/. 

Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji!!!

Szkolny Wolontariat i Biblioteka Szkolna

Plakat akcji - Zaczytani.org - zbiórka książek

Plakat

This image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative.

 

Posted in Biblioteka, Wydarzenia.