Obóz integracyjny klasy 1A, 1B i 1E w Przewięzi

W ostatnią niedzielę sierpnia rozpoczął się pierwszy turnus przewięziowej integracji. W dniach 31 sierpnia – 7 września w okolicach Augustowa spotkały się trzy klasy: humanistyczna, matematyczno-fizyczna i matematyczno-geograficzna. Dla pierwszaków był to pierwszy kontakt zarówno z nauczycielami, jak i kolegami z klasy. Tych pierwszych mieli doskonałą okazję poznać w czasie lekcji, prowadzonych nad malowniczym Jeziorem Białym. Na obozie nie mogło zabraknąć również ogniska, spacerów po lesie oraz gier terenowych. Ostatniego wieczora odbyła się nawet nauka tańczenia belgijki. Tegoroczną nowością był przyjazd dwojga reprezentantów z redakcji gazetki uczniowskiej, którzy opowiadali zarówno o „Brudnopisie”, jak i życiu szkolnym. Opinie pierwszoklasistów są w większości zgodne i potwierdzają, że Przewięź jest doskonałym miejscem do integracji.