Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 14 października 2015 r. odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych,  uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej i Dnia Patrona.  W trakcie uroczystości głos zabrał Pan Dyrektor dr Mirosław Sosnowski oraz Przewodniczący Rady Rodziców  Pan Wojciech Meletowicz. Następnie odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Po wyprowadzeniu sztandaru Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Maksymilian Gawron złożył życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły.

Następnie klasy pierwsze przedstawiły filmy, które były podsumowaniem wrażeń z obozu integracyjno-naukowego w Przewięzi. W konkursie na najlepszy film zwyciężyła propozycja klasy ID.

Uczniowie klasy IC podjęli się zadania przybliżenia postaci patrona księcia Józefa Poniatowskiego w formie audycji radiowej i zorganizowali quiz historyczny dla przedstawicieli klas pierwszych.