Sukces uczniów Poniatówki w II Ogólnopolskim Turnieju All-chemicznym

3 czerwca 2016 r. na Wydziale Chemii Uniwersytetu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie odbył się Finał II Ogólnopolskiego Turnieju All-chemicznego. Drużyna uczniów naszej szkoły
w składzie: Wojtek Tomaszewski (3c), Maciej Kępczyński (2c) i Rafał Guz (1c)
zajęła 1 miejsce.

W I etapie turnieju, w zawodach teoretycznych i sesji posterowej wzięły udział jeszcze trzy drużyny z V LO:

Piotr Toka (2c), Piotr Krajewski (2c) i Wiktor Kolasiński (1c)

Justyna Łosiewicz (2c), Bartłomiej Trojanowski (2c) i Adam Łaziński (1c)

Maciej Wojewódzki (2d), Natalia Rafeenko (2d) i Stanisław Zawadzki (2c)

Poniżej przedstawiamy fotoreportaż z Finału II Turnieju All-chemicznego i postery prezentowane przez uczniów naszej szkoły w czasie I etapu eliminacji.

Tegoroczne osiągnięcia uczniów V LO stanowią kontynuację sukcesów jakie odnieśli
w ubiegłym roku, w I Ogólnopolskim Turnieju All-chemicznym uczniowie naszej szkoły.

1 miejsce zajęła drużyna w składzie: Krzysztof Grzelak (2c), Maximilian Rajski (2c) i Aleksandra Cupriak (1c)

3 miejsce zajęła drużyna w składzie:  Jakub Mizera(2c), Cezary Wiśniewski(2c) i Joanna Myślińska(1c)

Więcej informacji na temat turnieju, w tym także fotoreportaże z kolejnych etapów eliminacji można znaleźć na stronie internetowej https://pl-pl.facebook.com/turniejalchemiczny

Poniżej prezentujemy postery chemiczne  przygotowane przez uczniów V LO