Koło Kryminalistyczne w Poniatówce

V LO im. Księcia Józefa Poniatowskiego  może poszczycić się nowo powstałym i jedynym wśród liceów polskich – Kołem Kryminalistycznym. Pod opieką prof. M. Rusieckiego uczniowie klasy ID organizują spotkania dotyczące zagadnień z dziedzin kryminalistyki, biologii, chemii i fizyki, które uatrakcyjniają wystąpienia gości specjalnych ściśle związanych z poruszanymi tematami oraz indywidualne, aktywne możliwości ciekawego zgłębiania wiedzy. Szereg spotkań przeprowadzonych w roku szkolnym 2016/2017 ma na celu przygotowanie uczestników do rozbudowanej gry wieńczącej projekt. Głównym celem spożytkowania zebranych z Koła funduszy jest zakup walizki kryminalistycznej. Wszelkie zdjęcia, bieżące sprawozdania ze spotkań oraz linki do Snapchata i Instagrama dostępne są na Facebooku, na stronie Koło Kryminalistyczne Poniatówki.
W związku ze zgłoszenia Koła Kryminalistycznego jako projektu, wszyscy mogą głosować od 1 do 15 grudnia  na stronie www.projektzklasa.pl w zakładce Konkurs. Każdy może oddać jeden głos. Głos trzeba aktywować linkiem, który zostanie wysłany na wpisany przy głosowaniu adres e-mail. 10 projektów, które zdobędzie największą liczbę głosów, otrzyma granty w wysokości 2000 zł na realizację projektów.
Zachęcamy do głosowania!