Uczniowie VLO wśród stypendystów m.st. Warszawy SAPERE AUSO

30 października 2019 roku w Teatrze Współczesnym w Warszawie odbyła się gala stypendystów m.st. Warszawy SAPERE AUSO.
Uroczystość była podsumowaniem dwunastej edycji projektu stypendialnego,  którego celem jest wspieranie szczególnie uzdolnionych  uczniów warszawskich szkół ponadpodstawowych. Stypendia te są przyznawane  uczniom uzyskującym wyróżniające osiągnięcia  naukowe, twórcze lub społeczne w poprzedzającym galę roku szkolnym. Wśród   stypendystów m.st. Warszawy SAPERE AUSO za rok szkolny 2018/2019 znaleźli się następujący uczniowie V LO im. Ks. J. Poniatowskiego w Warszawie:

• za osiągnięcia w nauce  w szkołach ponadgimnazjalnych – Kamil Petryczkiewicz z kl. 2C i Jeremi Sobierski z kl. 3C,
  • za osiągnięcia w nauce w trzecich klasach dotychczasowych gimnazjów i równoległych ósmych klasach szkół podstawowych – Aleksander Jaros z klasy 1B_g,  Kaja Srokosz z kl. 1C_g, Małgorzata Zwierzchowska, Filip Kozłowski z kl. 1D_g oraz Justyna Strejczek z kl. 1C.

Serdecznie gratulujemy stypendystom  i życzymy dalszych sukcesów !