Dzień otwarty online 24 kwietnia 2021 roku

Dzień Otwarty online odbędzie się 24 kwietnia 2021 roku na szkolnych mediach społecznościowych i stronie internetowej. Całe wydarzenie dla kandydatów organizują uczniowie V LO. Bądźcie z nami!

Dzień Otwarty Online to wydarzenie organizowane przez uczniów dla uczniów, na które zapraszamy w szczególności tegorocznych ósmoklasistów oraz ich rodziców. Zostanie na nim przedstawiona oferta oraz wszystkie najważniejsze aspekty naszej szkoły. Dodatkowo wszyscy zainteresowani uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań, na które prowadzący, eksperci i zaproszeni goście będą na bieżąco odpowiadać. Jest to jedyna okazja, aby w obecnych warunkach zobaczyć Poniatówkę od środka.

Link do transmisji na kanale Youtube. Transmisja rozpocznie się 24 kwietnia o godz.18.00

Pytania do uczniów i nauczycieli od rodziców i kandydatów