Ślubowanie klas pierwszych i Dzień Patrona

W dniu 13 października 2017 r. odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych,  uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej i Dnia Patrona.  W trakcie uroczystości głos zabrał Pan Dyrektor dr Mirosław Sosnowski, który złożył życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczycielom i pracownikom szkoły. Następnie odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Magdalena Wójcik złożyła życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły.

Została przybliżona historia szkoły i postać  patrona księcia Józefa Poniatowskiego koleżankom i kolegom z klas pierwszych. Ponadto uczniowie klasy IC przygotowali prezentację, ktra była posumowanie zajęć wychowawczych realizowanych na obozie integracyjna-naukowym w Pieczarkach pt “Idealny uczeń Poniatówki”

Autorką wszystkich zdjęć jest Róża Jastrzębska z klasy 2C