Projekt naukowy ucznia naszej szkoły zrealizowany w ramach Mazowieckiego Programu Stypendialnego

Publikujemy wyniki pracy z  zakresu kinetyki chemicznej wykonanej przez ucznia naszej szkoły Kacpra Piekarskiego z klasy pierwszej chemiczno-fizycznej  w roku szkolnym 2018/2019. Opiekę naukową nad projektem sprawowała dr Joanna Krzeszczakowska – nauczycielka chemii w V LO. Poniższa prezentacja  jest dokumentacją  projektu “Czynniki wpływające na szybkość reakcji chemicznych. Ilościowe zbadanie szybkości rozpadu nadtlenku wodoru”  realizowanego w ramach  “Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka”.  Kacper Piekarski z kl. 1C uczestniczył w programie stypendialnym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Unii Europejskiej.

Prezentacja wyników badań Kacpra Piekarskiego kl. 1C (chemiczno-fizyczna)