Premiera teatralna spektaklu “Dzwonek wolności” przygotowanego z okazji stulecia szkoły

Spektakl “Dzwonek wolności” opowiada o stuletniej historii Gimnazjum i Liceum im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie. Przedstawienie, które powstało specjalnie z okazji jubileuszu Poniatówki, przygotowali obecni uczniowie szkoły pod opieką pedagoga teatru i nauczyciela Piotra Matuszewskiego. Autorski scenariusz został oparty na publikacjach o historii szkoły, wspomnieniach i świadectwach absolwentów. Mecenasem projektu jest m. st. Warszawa, które udzieliło wsparcia finansowego na jego realizację. Spektakl będzie miał swoją premierę w dniach 15 i 16 października 2018 roku w Teatrze WARSawy.” Na premierę obowiązują bezpłatne zaproszenia.

Spektakl będzie grany również w szkole. Najbliższy otwarty pokaz  jest planowany  27 października o godz. 16 w budynku szkoły w trakcie spotkania absolwentów.

Posted in Biblioteka, Wydarzenia.