Informacja dla kandydatów

Niniejszym publikujemy dokument do pobrania dla nowo przyjętych uczniów, którzy zostaną zakwalifikowani do szkoły w dniu 22 lipca 2021 roku.

Przypominamy o konieczności dostarczenia oryginałów dokumentów w dniach 23-30 lipca 2021 roku (godziny pracy Komisji znajdują się w harmonogramie):
• świadectwo ukończenia szkoły podstawowej,
• zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty,
potwierdzenie woli podjęcia nauki i kwestionariusz rekrutacyjny 2021/2022 (podpisany przez opiekuna prawnego),
• zaświadczenie o tytule laureata lub finalisty olimpiady/konkursu MKO),
• dokumenty uprawniające do ubiegania się o kryterium ex aequo (jeśli taka sytuacja u kandydata wystąpiła).

Ponadto prosimy wszystkie nowo przyjęte osoby o dostarczenie:
• karty zdrowia ze szkoły podstawowej lub oświadczenia rodziców, że karta zdrowia nie była prowadzona przez szkołę podstawową,
• trzech fotografii podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem i oznaczeniem klasy.