“How do we transform health care?” w Queen Hedvig Academy!

Zapraszamy do udziału w konferencji, która odbędzie się online 22 września 2021 o godzinie 15:00. Prelegentem webinaru będzie wybitny ekspert w zakresie zarządzania sektorem zdrowia dr Richard Bohmer, wieloletni wykładowca Harvard Business School. Tematem spotkania “How do we transform health care?”

OPIS WEBINARU
Jeszcze przed pandemią Covid system opieki zdrowotnej znajdował się pod rosnącą presją zmian. Przy wzrastającym zapotrzebowaniu pacjentów na dostęp do usług medycznych i szybkim rozwoju nowych technologii, zasoby którymi dysponuje publiczna służba zdrowia są coraz bardziej przeciążone, a pracownicy przemęczeni. Jak w takich warunkach należy postępować, aby przekształcić służbę zdrowia tak, by dostarczała skuteczniejszą opiekę i stała się przy tym atrakcyjniejszym miejscem pracy? Podczas tej sesji zostanie opisane podejście klinicystów do zmian organizacyjnych w służbie zdrowia oraz to, co mogą zrobić liderzy wyższego szczebla, aby zaangażować pracowników do podjęcia wyzwań stojących przed służbą zdrowia.

Dr RICHARD BOHMER
Badania dr. Bohmera koncentrują się na: strategii działania w sektorze zdrowia, wdrażaniu innowacji i nowoczesnych technologii, bezpieczeństwie pacjenta, zarządzaniu procesami klinicznymi i poprawie jakości klinicznej. Wieloletnie doświadczenie dr. Richarda Bohmera pozwoli na przeprowadzenie spotkania, jak i samej dyskusji na najwyższym światowym poziomie.

Ramowy program konferencji

15:00-15:10 Rozpoczęcie konferencji
15:10-15:55 Prezentacja dr. Richarda Bohmera “How do we transform health care?”
15:55-16:40 Dyskusja prelegenta z ekspertami z Polski
16:40-17:10 Q&A
17:10-17:15 Zakończenie konferencji

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim. Uczestnikom zapewniony będzie dostęp do tłumaczenia symultanicznego.

Zapisy na webinar możliwe są poprzez FORMULARZ:

Konferencja organizowana jest w ramach projektu “Opracowanie nowoczesnego modelu zarządzania pacjentem w stanie zagrożenia życia w oparciu o samouczącą się algorytmizację procesów decyzyjnych i analizę danych z procesów terapeutycznych”. Efektem projektu będzie najnowocześniejszy w Polsce Szpitalny Oddział Ratunkowy, który będzie się mieścić w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie.

Posted in Wydarzenia.