Choinka w Poniatówce!

Jak co roku w okresie bożonarodzeniowym w holu głównym Poniatówki pojawiła się ufundowana przez absolwentów choinka oraz żłóbek. W tym roku przy żłóbku pali się jeszcze dodatkowo symboliczne Betlejemskie Światło Pokoju, które przekazała szkole uczennica, członkini 444 Szczepu DHiGZ w Łomiankach, Karolina Szmytke. Tradycja poniatówkowej choinki jest długa i nie przerwał jej nawet okres pandemiczny. Od lat uczniowie ubierają drzewko bożonarodzeniowe sami, świetnie się przy tym bawiąc. W tym roku papierowe ozdobny choinkowe uczniowie przygotowali pod opieką i z instruktażem profesor Magdaleny Pochylskiej. Cieszymy się bardzo, że już za parę dni czeka nas szkolna Wigilia – nareszcie w Poniatówce!