EN DE FR

Akcja VoLOntariatu dla Hospicjum Sióstr Felicjanek w Warszawie

Z radością informujemy, że nasza ostatnia inicjatywa VoLOntariatu, zbiórka na rzecz Hospicjum Sióstr Felicjanek w Warszawie, zakończyła się sukcesem. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu społeczności szkolnej, akcja przeprowadzona w dniach od 30 stycznia do 10 lutego 2023 roku przyniosła znaczące rezultaty.

Wśród zebranych artykułów znalazło się między innymi 8 opakowań rękawiczek, 17 opakowań chusteczek, w tym antybakteryjnych, oraz 22 sztuki pieluchomajtek. Wszystkie zebrane przedmioty zostały przekazane do hospicjum 10 marca 2023 roku. Pracownicy i wolontariusze hospicjum wyrazili głęboką wdzięczność za naszą pomoc, podkreślając, jak bardzo potrzebne były te artykuły.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom VoLOntariatu za ich znaczący wkład i entuzjazm. Wasze wsparcie ma ogromne znaczenie i bezpośrednio przyczynia się do poprawy jakości życia osób korzystających z Hospicjum Sióstr Felicjanek.

Koordynatorami tej zbiórki byli byli Bartłomiej Dudek i Michał Przeszlakiewicz z kl. 1c,  ze wsparciem Zofii Jakubczyk z kl. 3c i Stefana Bronz z 1c.

Raz jeszcze dziękujemy i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych inicjatywach VoLOntariatu!

Skip to content