Osiągnięcia

Sukcesy uczniów w olimpiadach,  konkursach i w zawodach sportowych w roku szkolnym 2015/2016  

LXII  Olimpiada Chemiczna
Jakub Mizera kl. 3C ‒  finalista
Maximilian Rajski kl.  3C ‒ finalista
Michał Sidorski kl. 3C ‒ finalista
Piotr Toka kl. 2C – finalista
Michał Zalewski kl. 3C ‒ finalista
 
XXVII Olimpiada Filozoficzna
Julia Hołub kl.  2F ‒ laureatka
 
LXV Olimpiada Fizyczna
Paweł Szczypkowski kl. 3C ‒ finalista
Jan Wójtowicz kl. 3C ‒ finalista
 
LXVII Olimpiada Matematyczna
Bartosz Smoczyński  kl. 3B – finalista
 
XI Olimpiada Przedsiębiorczości
Rafał Chrzan kl. 3E ‒ laureat

 

IV Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania
Rafał Chrzan kl. 3E laureat
Piotr Glinicki kl. 2E laureat
 
XXIX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
Rafał Chrzan kl. 3E ‒ laureat
Piotr Glinicki kl. 2E ‒ laureat

 

IV Olimpiada Wiedzy o Bankach
Rafał Chrzan kl. 3E – laureat
Karolina Kosińska kl.  1E – finalista
Mateusz Kadłubowski kl. 1E – finalista
Ewa Kaźmierska kl. 1E – finalista
Jakub Paczusko kl. 1E  – finalista
Sylwia Truszkowska kl. 3E – finalista
Maciej Wójcik kl. 1E – finalista
Jerzy Żółtowski kl. 1E – finalista
 
II Olimpiada Wiedzy o Mediach
Maciej Wójcik kl. 1E ‒ laureat

 


 XXXI  Konkurs Chemiczny Politechniki Warszawskiej
Maciej Łukasik kl. 1C – laureat II miejsca
Michał Zalewski 3C – laureat II miejsca
Paweł Szczypkowski 3C – wyróżniony finalista
Aleksandra Cupriak 2C – wyróżniona finalistka
Kamil Michrowski kl. 3C – finalista
Justyna Łosiewicz kl. 2C – finalistka

 Konkurs Matematyczny Politechniki Warszawskiej
Bartosz Wojno kl. 3B – wyróżniony finalista
Jan Osowski kl. 2B – wyróżniony finalista
Bartosz Tużnik  kl. 3B – finalista
Paweł Rawicki kl. 3B – finalista
Andrzej Hyb kl. 3B – finalista
Paweł Cygan kl. 2b – finalista
Kacper Kucharski kl. 2b – finalista

XXII Konkurs Fizyczny Politechniki Warszawskiej
Bartosz Wojno kl. 3B –  finalista
Paweł Rawicki kl. 3B – finalista
Paweł Szczypkowski kl. 3C ‒ finalista
Jan Wójtowicz kl. 3C ‒ finalista
Mateusz Olko kl. 3B – finalista
Paweł Suchomski  kl. 3C  – finalista
Krystian Głuchowski kl. 3B – finalista

Osiągnięcia sportowe uczniów  w roku szkolny 2015/2016

 

Piłka koszykowa
Brązowy medal reprezentacji dziewcząt w piłce koszykowej na Śródmiejskiej Olimpiadzie Młodzieży

 

Piłka ręczna
Złoty medal reprezentacji chłopców w piłce ręcznej na Śródmiejskiej Olimpiadzie Młodzieży

 

Piłka siatkowa
Srebrny medal reprezentacji chłopców w piłce siatkowej na Śródmiejskiej Olimpiadzie Młodzieży
Brązowy medal reprezentacji dziewcząt w piłce siatkowej na Śródmiejskiej Olimpiadzie Młodzieży
Przełaje
Zuzanna Fitas kl. 2F – Złoty medal na Śródmiejskiej Olimpiadzie Młodzieży w biegach przełajowych na 2000 m
Zofia Sajecka kl. 2C – Srebrny medal na Śródmiejskiej Olimpiadzie Młodzieży w biegach przełajowych na 1000 m
Zofia Sajecka kl. 2C – Brązowy medal na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w biegach przełajowych na 1000 m

Osiągnięcia uczniów w olimpiadach i konkursach  w roku szkolnym 2014/2015