EN DE FR

Koło Debatanckie „Poniatówki” zaprasza na debatę szkolną

W V LO od wielu lat działa przy Bibliotece Szkolonej koło debat oksfordzkich. Uczestnicy koła przygotowują się do zawodów ogólnopolskich i wielokrotnie uczestniczyli w Mistrzostwach Polski Debat Oksfordzkich w Poznaniu i innych turniejach debatanckich. W dniu 27 stycznia 2023 roku uczestnicy koła zorganizują debatę oksfordzką dla uczniów klas pierwszych. Tematem debaty będzie kwestia wyboru profili w szkołach ponadpodstawowych, W debacie zmierzą się dwie drużyny składające się z uczniów aktywnie działających w szkolnym kole debatanckim. Temat debaty został zaproponowany przez uczestników koła. Po debacie oksfordzkiej także publiczność będzie zaproszona do zabierania głosu na omawiany temat.

Osoby zainteresowane włączeniem się w prace koła zachęcamy do kontaktu z opiekunem koła debatanckiego Panem Piotrem Matuszewskim.

Autorka projektu graficznego – Al Jabi Mais kl. 2b