EN DE FR

Profesor Marian Jaroszewski z Nagrodą Burmistrza!


14 października, w Dzień Edukacji Narodowej, Nagrodą Burmistrza uhonorowany został pedagog szkolny pan Marian Jaroszewski. Pan Marian jest absolwentem Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie (1980) (dziś to Akademia Pedagogiki Specjalnej). Od 1968 roku pracował w różnych placówkach szkolnictwa specjalnego w kraju. Harcmistrz, instruktor hipoterapii, członek Polskiego Towarzystwa Hipoterapeutycznego. Pan Marian Jaroszewski … Czytaj dalej

Obóz integracyjny w Gawrych-Rudzie


Na początku września klasy pierwsze w dwóch turach (4-10.09 i 12-17.09) integrowały się na obozie w Gawrych-Rudzie. Były wspólne ogniska, wycieczki rowerowe, lekcje, rejsy Wigrami i czas na nawiązanie nowych przyjaźni. Zamieszczamy fotorelację z tego wyjątkowego czasu. Na zdjęciach uczniowie kl. 1B, 1E i 1F.

Rejs Pogorią


W drugiej połowie września już kolejny raz uczniowie Poniatówki wybrali się na rejs Pogorią. Tradycja morskich wypraw poniatowszczaków trwa blisko od dekady. Opiekę nad corocznym projektem sprawuje prof. Aleksandra Żychlińska, nauczycielka języka francuskiego. Poniżej relacja fotograficzna.

Uczniowie podczas rozpoczęcia roku szkolnego (ujęcie z góry)

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023


Fotorelacja z uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

Początek nowego roku szkolnego


Rok szkolny 2022/2023 rozpocznie się 1 września 2022 roku.

Pożegnanie Kamila Ziółkowskiego, absolwenta V LO


Składamy wyrazy współczucia.

Informacja o prowadzonej rekrutacji uzupełniającej do V Liceum Ogólnokształcącego im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie w roku szkolnym 2022/2023


Rekrutacja uzupełniająca prowadzona będzie w zależności od dostępnych miejsc w oddziałach.

Progi punktowe w rekrutacji do klas pierwszych V LO w 2022 roku


Progi punktowe w rekrutacji do klas pierwszych V LO w 2022 roku.

Dokumenty wymagane od zakwalifikowanych kandydatów


Przypominamy wszystkim zakwalifikowanym kandydatom o konieczności dostarczenia oryginałów dokumentów!

Mistrzowie paraolimpijscy w V LO


V Liceum Ogólnokształcące im Księcia J. Poniatowskiego od wielu lat stwarza jak najlepsze warunki dla osób z niepoprawnościami i włącza się w działania, które sprzyjają wszechstronnemu rozwojowi tych osób.

Głosowanie w projekcie stypendialnym Queen Hedvig Scholarship


Projekt stypendialny Queen Hedvig Scholarship wchodzi w ostatnią, decydującą fazę – wybór uczniów na podstawie prezentacji i przesłanych do kapituły dokumentów.

Skip to content