EN DE FR

Informacja o prowadzonej rekrutacji uzupełniającej do V Liceum Ogólnokształcącego im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie w roku szkolnym 2022/2023

1. Rekrutacja uzupełniająca prowadzona będzie w zależności od dostępnych miejsc w oddziałach (informacja o ewentualnych dostępnych miejscach będzie podana 28 lipca).
  2. Rekrutacja uzupełniająca prowadzona będzie w oparciu o regulamin rekrutacji do V Liceum Ogólnokształcącego im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie w roku szkolnym 2022/2023 z zachowaniem następujących terminów:
    • od 1 do 3 sierpnia 2022 r. do godz. 15:00

Składanie dokumentów rekrutacyjnych i wniosków o przyjęcie w rekrutacji uzupełniającej odbywa się stacjonarnie, w budynku V LO. W rekrutacji uzupełniającej kandydaci nie wypełniają wniosku o przyjęcie w systemie elektronicznym.

Wzór wniosku