EN DE FR

Progi punktowe w rekrutacji do klas pierwszych V LO w 2022 roku

Progi punktowe w rekrutacji do klas pierwszych V LO w 2022 roku.

Dokumenty wymagane od zakwalifikowanych kandydatów

Przypominamy wszystkim zakwalifikowanym kandydatom o konieczności dostarczenia oryginałów dokumentów!

Mistrzowie paraolimpijscy w V LO

V Liceum Ogólnokształcące im Księcia J. Poniatowskiego od wielu lat stwarza jak najlepsze warunki dla osób z niepoprawnościami i włącza się w działania, które sprzyjają wszechstronnemu rozwojowi tych osób.

Głosowanie w projekcie stypendialnym Queen Hedvig Scholarship

Projekt stypendialny Queen Hedvig Scholarship wchodzi w ostatnią, decydującą fazę – wybór uczniów na podstawie prezentacji i przesłanych do kapituły dokumentów.

Akcje Volontariatu w roku szklonym 2021/2022

Zwycięstwo ucznia V LO w międzynarodowym projekcie Moon Camp Challenge Explorers 2021-2022

Zwycięstwo ucznia naszej szkoły Tobiasza Dąbrowskiego w międzynarodowym projekcie Moon Camp Challenge 2021-2022.

Pokazowa debata oksfordzka o przyszłości mediów społecznościowych

W ramach popularyzacji idei debat oksfordzkich członkinie i członkowie Koła Debatanckiego Poniatówki przygotowali z opiekunem koła debatę “Przejęcie Twittera przez Elona Muska przyniesie więcej szkód niż pożytku“.

Dane kontaktowe i harmonogram pracy Komisji Rekrutacyjnej

Dane kontaktowe i harmonogram pracy Komisji Rekrutacyjnej.

Wyniki I etapu Queen Hedvig Scholarship

Oficjalne wyniki I etapu Queen Hedvig Scholarship.

Informacja dla kandydatów na temat współpracy V LO z Politechniką Warszawską w roku szkolnym 2022/2023

V LO im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie kolejny rok współpracować będzie z Politechniką Warszawską.